Fellne 15 coll Golf 4 bora

Shitet nga: egzon 12 Gsh 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne orgnall Golf 4 bora buba jon me vule faves
Boj ndrrim
Viber +38649822234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim