Fellne 17 coll orgnall audi golf passat

Shitet nga: egzon 09 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne orgnLl audi golf passat sharan
Viber +355693326541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim