Fellne 17 coll audi pasaat etj

Shitet nga: egzon 07 Qer 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 coll te audi boj pasaat sharn tauran etj
viber +38649855993
boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim