Fellne "17"

Shitet nga: Fellne 29 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne "17" me 4 shrafa.
Fellnet nuk jan te deformuara,Arsyeja pse po i shes sepse jan te Vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim