Fellne 17 coll golf 4 5 passat

Shitet nga: Fatlum Dje 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesh fellne per gol 4-5 passat sharan boj edhe ndrrim
Viber:+38649457001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim