Fellne 17

Shitet nga: ferrari 18 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 ylli me 4 shtrafa per peugeot citroen audi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim