Fellne 18-she me Goma Per Audi

Shitet nga: fitim 18 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne 18-she me goma per Audi,fellnet jane me goma te veres,jane prej modeleve te reja,dhe gomat gjithashtu jane shum te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim