Fellne 19 coll audi golf MERCDES

Shitet nga: egzoni 04 Pri 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 19 coll golfit audis passat boj ndrrim
Viber +38649822234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim