Fellne R 16 Per Mercedes Passat Golf audi

Shitet nga: fellne 17 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 205/60/16 .............
Fellnet bajn per mercedes passat golf audi ....
Goma M+S ...............
Fellnet jan shum te ruajtura ja ardhur prej germanys .....
Gomat continental ...........
Qmimi 200 euro........
Nr tel 049-797-767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim