Fellne R14

Shitet nga: albani 14 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes keto fellne R14 tash kan ardh prej GR....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim