Fellne audi

Shitet nga: audi 27 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne te audi a 8. komplet me goma jan te reja pa perdor M+S 235/55 R18 muni mej pa edhe ne foto. per ma shum nr tel.049441031 ose edhe viber.fellnet permomentin jan ne zvicer po ajo asht pak pun nese i porositni ato vin per 1 jav ne kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim