Fellne (felgen) DMS, 18" inch/zoll, vrimat 5 x 100

Shitet nga: Arbër 15 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet te markes gjermane DMS, te madhesise 18" Inch/Zoll, me vrimat 5 x 100. Ne to jane te montuara gomat verore sportive Dunlop te dimenzionit 225/40/18! Gomat jane te harxhuara/shpenzuara sic edhe shihen ne foto. Fellnet teknikisht jane ne gjendje ideale, perpos ca gervishjeve te cilat jane te pa evitueshme me kohe!
Cmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim