Fellne -golf 3

Shitet nga: Blerim 10 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet momo qe kane qene te perdorura ne golf 3 jane me goma vere 195/60/15 çmimi eshte 100 euro dhe eshte i padiskutushem . Njona fellne nuk ka kapak dhe dridh kapak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim