Fellne me Goma 4Xcopë për BMW, madhesia 225/45/17

Shitet nga: Bujar 14 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

329 EUR   399 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4XFellne Originale për BMW me Guma ne gjendje shume te mire

Madhësia 225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim