Fellne me goma 16, te golf 4 , seat, audi

Shitet nga: miftaraj 19 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma shum te rujtne jan. Mund te kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim