Fellne per Mercedes Benz 17 coll

Shitet nga: shkelqim 17 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Mercedes Benz 17 coll .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim