Fellne per Mercedes Benz 17

Shitet nga: shkelqim 10 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Mercedes Benz 17
Me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim