Fellne per mercedes

Shitet nga: agron 26 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne R15 shum te bukura klasike jan te punuara ekstra te nikllovata 2 gomat I ka M+S kurse 2 te tjerat te veres fellnet nuk jan te shtremta me ni fjal fellne unike per merakli .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim