Fellne vw golf 4 , passat Bora 17

Shitet nga: --**-- 02 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 shum te mira me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim