Fellne

Shitet nga: arton 07 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   99 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me pes shtrafa per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim