Fellne

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fellne 29 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Urgjent Shes fellnet shume lire me goma per gollf pasat fiat etj...jan ne gjendje te mire muni me ardh mi provu.muj me cek se fellnet jan me pluhen ne foto.boj edhe ndrrim me muzik per kerr .na kontaktoni ne 049 223 870 & 044 950 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim