Fellne

Shitet nga: Flamur 04 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felllne per mercedes 16/195/65
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim