Fellne

Shitet nga: Mergim Arnauti 18 Pri 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e aluminit 16-qe fellnet kan qen te vendosura ne opel vectra. Bejm ndrrime me fellne te aluminit 16-qe per mercedes cekllas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim