Fellne

Shitet nga: Artan 17 Sht 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim