Fellne

Shitet nga: Mali 10 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 205\55\16 te sapoardhura nga Zvicrra . Cmimi 170 .
Viber : +37744149017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim