Fellne

Shitet nga: Ardian 12 Sht 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she shum te mira bajn per reno,golf 2,3etj per me shum info kontakto ne tel ose viber +37744622260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim