Fellne

Shitet nga: bekim 17 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes apo ndroj me naj telefon apo llaptop fellnet per peugeot pezho 307 R17 me goma jane kater copa dhe jane me kater vrima. Mundeni me me kontaktu edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim