Fellne

Shitet nga: besnik 17 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellen 17 me goma reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim