Fellne

Shitet nga: fellne 06 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 13 she me goma ms per golf qmimi 70 shes fellne 15 she per opell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim