Fellne

Shitet nga: Besi 05 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dhe ndrroj fellne me goma dimrit 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim