Fellne

Shitet nga: Bajram 20 Dhj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne gjendeje shum te mir gumat e reja po ashtu edhe fellnet
per Oplel Astra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim