Fellne

Shitet nga: rini 28 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17tqe te pasatit me guma nuk jon tbajtne jon te ruajtura dhe nuk jon te grrithura pres nje blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim