Fellne

Shitet nga: Jeton 13 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

899 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 15tsh 17tsh 18tsh Audi Fave Nisan Shkoda Fellnet Jan T Gjitha Origjinale sa po te ardhura nga zvicrra
+Viber +377-45-546-220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim