Fellne

Shitet nga: .... 14 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet jon tardhura nga zvicrra nr.+37744814907 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim