Fellne

Shitet nga: dardan 28 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e Renaultit i pershtaten meganit edhe Lagunes me 5 shtrafa jon 4 copa me gjith goma te ardhur nga CH.. boj ndrrim edhe me Fellne te Faves per passat ose Golfit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim