Fellne

Shitet nga: Bajram 07 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim