Fellne

Shitet nga: fellne 15 Qer 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet 15 she per bmw me goma treja dimrit te ardhura nga zvicrra boj ndrrim me fellne 17 she per bmw ju mirpresim viber +37744872939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim