Fellne

Shitet nga: Vllasa 28 Mar 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 për audi a3 ose golf 4 në gjendje shumë të mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim