Fellne 13

Shitet nga: fellne 06 Krr 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per audi, ford per marakli...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim