Fellne 13 coll shume te mira

Shitet nga: Bujar 15 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 13 coll per disa modele te veturav
Tel 044/049-456-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim