Fellne 13 me rrota dimrit

Shitet nga: Kujta 01 Dhj 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me rrita te dimrit 175.70.13 thuje se te reja fellnet bajn per golf opel etjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim