Fellne 13 per ford

Shitet nga: xxx 23 Tet 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen me bandash 13 me goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim