Fellne 14'' per VW original

Shitet nga: Fellne 14 VW Polo etj , Original me 5 vrima 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim