Fellne 14" me goma

Shitet nga: Fatmir 26 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 14-she per Golf 2 ose Golf 3 me goma 185/65/14 ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim