Fellne 14

Shitet nga: arben 27 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 14 fawe opell te ardhura nga zvicrra shum te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim