Fellne 14 Shum te Rujtne

Shitet nga: Naser 17 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 14 Per Golf 2.3 Pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim