Fellne 14 Urgjent

Shitet nga: Nuci 27 Shk 04:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14 urgjent viber +38649661999 qmimi 120e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim