Fellne 14 me 4 vrima me M+S

Shitet nga: Tim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne.
Ose bej ndrrim me fellne me 5 vrima 14-15 zoll
###################################
Fellne 14.

Me 4 Vrima.

M+S .

Gomat Sava 4 copa 185/60R14 82T
as 2 vite te perdorura

Fellne 4 copa te Aluminit

Te rujtne .

Shih fotot.

Fiks 85 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim