Fellne 14 me 4 vrima

Shitet nga: G 19 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14
me 4 vrima shum te mira per golf 2,3 Jetta etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim