Fellne 14-she -14

Shitet nga: ardi 11 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne yll jane 14 jane per audi , passat , golf 3 .. etj ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim